Kategorie apartamentów w Dolomitach

MONO: apartament  2/4-osobowy typu studio, jedno pomieszczenie , aneks kuchenny , łazienka z prysznicem lub wanną/WC, TV,  łóżko  małżeńskie czasami oddzielone ścianką .

BILO 2/4: apartament dwupokojowy, składa się z sypialni małżeńskiej, pokoju dziennego z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą dwuosobową, łazienki z prysznicem lub wanną/ WC, TV. (ilość miejsc do spania 2-4 ), w niektórych apartamentach możliwość zakwaterowania dodatkowej 5 osoby (dostawka).

TRILO 4/5: apartament składający się z trzech pomieszczeń : pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni (jedna sypialnia małżeńska , druga z łóżkiem piętrowych , bądź dwoma oddzielnymi łóżkami) , łazienka z wanną lub prysznicem/WC, TV (ilość miejsc do spania 4 - 5)

TRILO 5/6: apartament trzypokojowy, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i rozkładaną kanapą dwuosobową oraz dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim i druga z łóżkiem piętrowym lub dwoma pojedynczymi łóżkami), łazienki z wanną lub prysznicem/WC, TV (ilość miejsc 5-6) Niektóre apartamenty posiadają dwie łazienki i można w nich zakwaterować 8-osób.

QUADRILO 6/8: apartament czteropokojowy, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki z prysznicem lub wanną/ WC, TV (ilość miejsc do spania 6-8) , niektóre apartamenty mają dwie łazienki, możliwe łóżka piętrowe.

MANSARDY 6/7: apartamenty nietypowe , najczęściej usytuowane na poddaszu, przestronne, salon z aneksem kuchennym i rozkładaną dwuosobową kanapą, antresola z miejscami do spania , jedna sypialnia małżeńska, łazienka z prysznicem lub wanną/WC, TV ( ilość miejsc 6-7) Polecane dla rodzin lub przyjaciół.

Partnerzy