Opis regionu Trevalli

Opis regionu Trevalli

Zapraszamy na narty do Ośrodka Narciarskiego TREVALLI   leżącego w samym sercu Dolomitów w Regionach  Trentino i Veneto w otoczeniu łańcuchów górskich : Pale di San Martino, Pelmo, Civetta i Marmolada.

120 km tras narciarskich, 40 km tras biegowych i ski-tourowych ,  stoki sztucznie naśnieżane  co daje gwarancję śniegu na cały sezon.  30 wyciągów to przepustowość 36.000 narciarzy na godzinę . TreValli - czyli 3 doliny włoskie - to 3 ośrodki narciarskie : Falcade-Passo San Pelegrino-Moena-Lusia. Trasy narciarskie położone są na wysokościach od 1447-2513 m.

PASSO SAN PELEGRINO leży na  wysokości 1918 m w połowie drogi między Falcade, a Moeną i należy do Regionu narciarskiego TreValli (120 km tras narciarskich),  jest uważana za najpiękniejszą przełęcz w Dolomitach. To tu znajduje się sławna trasa Col Margherita (2550 m n.p.m. z maksymalnym nachyleniem 49%) oraz ulubiona przez Was słoneczna trasa Gigante.

FALCADE to spokojna wioska narciarska położona bezpośrednio pod wyciągiem. W styczniu 2003 r. Falcade zdobyło  I miejsce w rankingu najlepszych miejscowości narciarskich we Włoszech  (utrzymanie tras, dojazd do wyciągów, normy ekologiczne...)


Partnerzy